فارسی
شنبه 14 تير 1399 - السبت 13 ذي القعدة 1441

حلال و حرام مالی، ص: 30

طوسی، علامه محمدباقر مجلسی، شيخ جعفر شوشتری و در قرن معاصر بزرگانی چون آيت اللّه العظمی بروجردی، آيت اللّه سيدعلی نجف آبادی، آيت اللّه حاج ميرزا علی شيرازی، آيت اللّه حاج ميرزا علی هسته ای، آيت اللّه حاج ميرزا علی فلسفی تنكابنی و ...

با داشتن مقام مرجعيت و مقام علمی بسيار بالا در ماه رمضان و محرم و صفر به منبر می رفتند و از اين طريق دِين خود را به قرآن و اهل بيت ادا می كردند.

اين جانب حسين انصاريان كه ساليانی از عمرم را در شهر مقدس قم، اين آشيانه اهل بيت، نزد بزرگانی از مراجع و اساتيد مشغول تحصيل بوده ام، بر اساس وظيفه ای كه احساس می كردم رو به جانب تبليغ و تأليف آوردم و در اين راه، فقط توفيق حق رفيق راهم بود. در زمينه تبليغ بيش از شش هزار سخنرانی در نزديك به پانصد موضوع مختلف بر پايه قرآن و روايات اهل بيت و تاريخ صحيح و نكاتی از حيات پاكان و اوليای الهی پرداخته ام و اميدوارم تا لحظات پايان عمر هم چنان توفيق ادای اين وظيفه را از جانب حق داشته باشم.

مؤسسه دارالعرفان، كه در شهر قم در جهت نشر معارف قرآنی و فرهنگ اهل بيت عليهم السلام كارهای مهمی را در سطح جهانی انجام می دهد، بنا گذاشت متن اين سخنرانی ها به صورت مكتوب درآيد تا در اختيار طلاب حوزه ها و دانشجويان و مردم علاقمند قرار گيرد و اين مجموعه كه احتمالًا حدود دويست جلد خواهد شد در آينده منبعی برای مبلغان شيعه قرار گيرد. من پس از سپاس از حضرت حق لازم می دانم به خاطر تحقق اين مهم از دو فرزندم و جناب آقای پيمان تشكر كنم و از خوانندگان، به خصوص مبلغان گرامی، درخواست دعا نمايم. حال، اين شما و اين اثر اسلامی كه فقط لطف و رحمت حق سبب ظهورش شد.

فقير: حسين انصاريان

1 دشمنی با ايام

ملاقات با امام هادی عليه السلام

تهران، مسجد مهديه شوش

دهه دوم- جمادی الثانی 1382
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز